Вітаємо наших юних науковців з черговими досягненнями!

22 лют. 2018
Вітаємо наших юних науковців з черговими досягненнями! Вже третій рік поспіль наші обдаровані учні є слухачами Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, здійснюють дослідження з української мови та літератури, англійської мови й історії, та посідають призові місця. Вчора, 17 лютого, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів - членів Малої академії наук учнівської молоді.

Вітаємо наших юних науковців з черговими досягненнями!
Вже третій рік поспіль наші обдаровані учні є слухачами Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, здійснюють дослідження з української мови та літератури, англійської мови й історії, та посідають призові місця. Вчора, 17 лютого, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів - членів Малої академії наук учнівської молоді. За результатами захисту усі четверо учнів знову виявились призерами в різних наукових секціях: Артеменко Яна - ІІІ місце за науково-дослідну роботу з історичного краєзнавства, Павленко Ярослав, 11 клас - ІІІ місце за науково-дослідну роботу з української мови, Ткаленко Яна, 10 клас - ІІІ місце за науково-дослідну роботу з української літератури, Сторчовий Нікіта,11 клас - ІІІ місце за науково-дослідну роботу з англійської мови. Пишаємось нашими талановитими учнями!!!
Робота в Малій академії наук допомагає талановитим юнакам та дівчатам самореалізовуватись, надає їм можливість проявити свої академічні здібності за межами навчальних закладів і навіть зробити власний внесок в розвиток науки й техніки!
Хотілось би зазначити, що науково-дослідна робота в МАНУМ не лише розвиває таланти учнів, а й допомагає молоді визначитись з майбутньою професією. Так, наша минулорічна випускниця Аня Антонова, переможиця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів в секції "Журналістика" (І місце) та учасниця заключного його етапу, стала студенткою факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.