Веселий творчий конкурс

19 лют. 2018

В суботу, 17 лютого, в межах роботи Клубу вихідного дня в школі відбувся веселий конкурс «Мода з непотрібних речей», в якому взяли участь учні 2 – 6 класів. Ми спостерігали за показом «модного» одягу, який був виготовлений учасниками. А ними були використані найрізноманітніші нетрадиційні для виготовлення одягу матеріали: старі газети та журнали, пакети для сміття та багато інших. Всі моделі одягу були оригінальними, цікавими, нетрадиційними.
Веселими коментарями супроводжували ведучі показ кожної з моделей. Учасники урочисто «дефілювали» по імпровізованому подіумі під музичний супровід, демонструючи свої моделі одягу:«Міс бібліотека», «Мумія», «Шамаханська цариця», «Котик», «Королева Музики», «Паперові король та королева». Перемогу за найбільшою кількістю оплесків здобула модель «Мумія».
Учасники показу моделей приклали неабияких зусиль для їх проектування та виготовлення. Творчості – немає меж!