Україна починається з мене

11 бер. 2015
11 березня 2015 року відбулася відкрита тематична самопідготовка «Україна починається з мене»

11 березня 2015 року в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті Кіровоградської обласної ради відбулася відкрита тематична самопідготовка «Україна починається з мене». У самопідготовці  брали участь учні 5-7 класів. Під час закріплення навчального матеріалу вихованці подорожували сторінками історії нашої країни, знайомилися з речами бабусиної скрині. Вихователь у своїй роботі з учнями використала ігри «Віночок» та «Правда чи неправда», кросворд «Тарас Шевченко», асоціативні грона «Тарас Шевченко»,  «Дитинство Тараса», працювала з вихованцями над текстами творів, слухали поезії  і малювали «Веселку почуттів Тараса», складали сенкан (війна), виступали в ролі істориків, вели діалог за прочитаними творами, працюючи в парах.

У підсумку діти висловилися, що можна розділити людей за вірою, класовою, партійною, національною чи іншою приналежністю, однак є ще щось таке, що їх об’єднує, зближує. Любити людей, поважати їх, відноситися до них з добром – це значить виявляти гуманність.