День Збройних сил України. Конкурс строю і пісні

6 груд. 2017

День Збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня. На честь цього свята в нашій школі відбувся традиційний конкурс пісні і строю, до якого усі готуються серйозно і відповідально, з хвилюванням чекають на нього. Тим більше, що вже другий рік наша школа працює у військово-спортивному напрямку - маємо вже три кадетських класи, а зовсім скоро відбудеться Посвята в кадети нових учнів і класів.
Сьогоднішнє свято розпочалось з вітання й слів вдячності нашим захисникам - військовим, адже вже традиційно до
складу журі конкурсу до школи приїздять офіцери військової частини 2269 Національної гвардії України м.Олександрії. А після невеликої концертної програми розпочалась найбільш хвилююча частина - загони (взводи) усіх класів мали показати свою майстерність у марші, вправах в строю, виконанні маршових пісень під час проходження перед журі.
У конкурсі брали участь усі класи, без винятку - з 2-го по 11-й. Кожен клас мав власний стиль одягу, назву, емблему та девіз загону (взводу) , маршову пісню. Усі вони старались показати журі свою зібраність, дисциплінованість,уважність, точність здатність працювати як одна команда - саме ці якості притаманні справжнім військовим й надійним захисникам.
Конкурс оцінювався у трьох вікових підгрупах: 1-4 класи, 5-7 класи та 8 - 11. У першій підгрупі найкращими журі визначило загін 4 класу, в другій - кадетський 6 клас, а в третій найкращим став взвод 9 класу, наші перші кадети.
У кінці заходу директор школи Гринюк С.О. разом з підполковником Козенком С.В. вручили грамоти переможцям. Керівництво школи подякувало також особовому складу військової частини за плідну співпрацю та сприяння вихованню наших учнів.

Більше фото дивіться на нашій сторінці у фейсбук: