День визволення селища

5 груд. 2017

7 грудня відзначається День визволення нашого селища Пантаївка. За ініціативи селищного голови І.Бульби цими днями проходять пам'ятні заходи, в яких учні та педагоги нашої школи також беруть участь.Так, 5 грудня, у селищному Будинку культури відбувся пам'ятний концерт, який підготували й показали для односельчан наші учні та педагоги. Цього ж дня в знак пам'яті та з метою вшанування загиблих під час визволення Пантаївки в роки Другої Світової війни захисників відбулось покладання квітів до Обеліску Слави - братської могили, що розташована в селищі.