Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 груд. 2017

Сьогодні, 1 грудня, відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей День став одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я і однією з ключових можливостей підвищення інформованості населення та профілактики. У всьому світі сьогодні говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія, про масштаби цієї трагедії, про те, що ця чума 20, а тепер вже і 21 століття загрожує існуванню людства і, звичайно ж, про те, як зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІду.
В нашій школі також відбувся захід, протягом якого медсестра закладу Коберська І.Ю. поінформувала учнів 5-11 класів про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу і його профілактику, про питання толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.