Як стати щасливою людиною?

30 лист. 2017

Вчора, 30 листопада, в десятому класі нашої школи пройшла відкрита виховна година "Щастя. Як стати щасливою людиною?".
Вихователь Переверзєв Ю.М., який проводив захід, мав на меті довести своїм вихованцям, що кожна людина – творець свого щастя, а також прагнув розвивати вміння перемагати себе, аби бути щасливим, виховувати наполегливість, старанність.
Десятикласники з цікавістю слухали вихователя, а згодом і самі охоче висловлювали свої власні думки з приводу того, що хвилює людину впродовж усього її життя, про те, що ж таке щастя. Звичайно, кожен укладає у це поняття щось своє, те, про що мріє і чого прагне.
Тож протягом спілкування були вироблені "формули щастя", але найголовнішою серед них в результаті дискусії виявилась формула "Якщо хочеш бути щасливим - будь ним.!"