Відкрите засідання літературного гуртка «Рідне слово»

11 бер. 2015
10 березня у кабінеті української мови та літератури відбулося відкрите засідання літературного гуртка «Рідне слово»

10 березня у кабінеті української  мови та літератури відбулося відкрите  засідання  літературного гуртка «Рідне слово». Гуртківці та шанувальники творчості Т.Шевченка (учні 5-9 класів) говорили про прозові та віршові твори,присвячені життю і творчості Тараса Григоровича Шевченка: повість про дитинство поета « В бур’янах» С.Васильченка, повість Д.Красицького «Тарасові світанки», про юність Шевченка за повістю М.Рубашова «Багряні тіні», відомий роман О.Романенко «Тарасові шляхи». Учні читали поетичні твори В.Охріма, А.Веяна, А.Валєєва, Я.Яцури, Г.Акулова, які присвячували Шевченку.

Засідання закрилось літературною вікториною,яка дала можливість перевірити знання учнів щодо життя і творчості геніальної людини. Переможцями стали учні: Олег Хирса,учень 5 класу та  Даніїл Глиняний,учень 6 класу. А кращими декламаторами творів про Шевченка – Яна Артеменко,Яна Коваленко, Софія Буц- учениці 7 класу;  Богдан Валінкевич, Руслан Дудник- учні 6 класу; Олег Хирса, Діана Починок- учні 5 класу.

Переможці одержали цінні подарунки.