Нашій Надії з вірою та любов’ю

6 бер. 2015
Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня учні написали вітальні листівки з малюнками на підтримку Надії Савченко

Напередодні Міжнародного  жіночого дня 8 Березня учні Олександрійської школи-інтернату І- ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради підтримали акцію школярів м. Києва « Міжнародний день жіночої солідарності та миру» і у рамках цієї акції написали вітальні листівки з  малюнками на підтримку Надії Савченко « Нашій Надії з вірою та любовю».

У своїх листах-вітаннях учні висловлювали слова вдячності мужній Жінці-патріотці, Жінці-Герою, Жінці з незламним духом,сміливістю, мужністю і стійкістю, вимагали звільнити українську льотчицю Надію Савченко, а також привітали зі святом весни - 8 Березня і  якнайшвидшого повернення на рідну землю.

Діти нагадали, що у її імені живе Н А Д І Я  і  треба жити заради неї, щоб продовжити боротьбу за світле майбутнє держави.

Листи будуть передані через волонтерів мамі української льотчиці Марії Іванівні.