Шкільний тур VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

12 жовт. 2017
Як ми повідомляли раніше, вчора в м.Кропивницький відбулось урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та нагородження переможців попереднього конкурсу. А сьогодні шкільний відбірковий тур урочисто розпочався і в нашій школі. Під час відкриття від імені керівництва школи та усього нашого колективу Олега Хирсу, переможця VII конкурсу, та вчителя української мови Савичеву Н.Я. привітали директор Гринюк С.О. та завуч Антонова О.Л.

Як ми повідомляли раніше, вчора в м.Кропивницький відбулось урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молодіімені Тараса Шевченка та нагородження переможців попереднього конкурсу. А сьогодні шкільний відбірковий тур урочисто розпочався і в нашій школі. Під час відкриття від імені керівництва школи та усього нашого колективу Олега Хирсу, переможця VII конкурсу, та вчителя української мови Савичеву Н.Я. привітали директор Гринюк С.О. та завуч Антонова О.Л. Олег розповів усім присутнім про свої враження від конкурсу, а також про вчорашні урочистості в м.Кропивницький, показав відеофрагменти з події.
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться з метою вшанування пам’яті про Великого Кобзаря, засвоєння його багатогранного творчого доробку молодим поколінням, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і культури українського народу, поліпшення мовленнєвої культури.
Згідно з Положенням про Конкурс, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №571 від 01.06.2011, всі загальноосвітні, професійно-технічні та вищі навчальні заклади України беруть участь у творчих випробуваннях, що мають кілька етапів. Для учнів нашої школи з 12 жовтня проводиться відбірковий тур, переможці якого будуть брати участь в обласному етапі Конкурсу. Три роки підряд учень нашої школи Хирса Олег(нині учень 8 класу) виборював призові місця серед учнів загальноосвітніх шкіл України у фінальних етапах V,VІ,VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, виявивши творчі здібності, високу культуру і грамотність.
Конкурс дозволяє реалізуватися учням, студентам, які прагнуть творчо мислити, випробовують свої сили в літературі, журналістиці – всім кмітливим і креативним особистостям.