Підняття Державного прапора - нова шкільна традиція

25 вер. 2017

Сьогодні, 25 вересня, у нашій школі взяла свій початок нова шкільна традиція - підняття Державного прапора України. На встановленому на подвір'ї школи флагштоку прапор замайорів сьогодні над закладом вранці перед початком уроків. За ініціативою Ради школи ця традиція започаткована в зв'язку зі зміною напряму - навчанням та вихованням кадетів.
Церемонія підняття Державного прапора здійснюватиметься щопонеділка, із залученням усіх учнів школи.
«Ця традиція є великою рушійною силою для формування патріотичної свідомості наших кадетів та учнів інших класів, їх поваги до державних символів України», ‒ зазначив директор школи Гринюк С.О., який сьогодні вперше і підняв прапор. Надалі право підняти прапор надаватиметься переважно кадетам, а також іншим учням з числа тих, хто матиме високі досягнення в навчанні да дисципліні. Тому це стане додатковою мотивацією для кожного кадета на шляху самовдосконалення.
По закінченні церемонії усі присутні виконали державний гімн України.

Читайте наші новини та дивіться більше фото з подій та заходів на нашій сторінці у фейсбук: