Ними пишається школа!

25 лют. 2015
21 лютого 2015 року відбувся відкритий чемпіонат області з військово – спортивного багатоборства ім. Максима Бендерова

21 лютого 2015 року в м. Олександрії,  на базі міського палацу спорту, відбувся  відкритий чемпіонат області з військово – спортивного багатоборства ім. Максима Бендерова , майстра спорту міжнародного класу , члена збірної України з ВСМ , тренера учнів нашої школи – інтернату , який загинув в зоні АТО .

У  чемпіонаті  брали  участь 3 учні Олександрійської загальноосвітньої  школи  - інтернату І – ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради: Максим Ковальчук, учень 9 класу ( ІІ  місце у ваговій категорії до 50 кг віком 14 – 15 років) , Корсак Олександр, учень  6 класу (ІІ місце у ваговій категорії  до 35 кг віком 10 – 11 років) , Галайченко Олександр, учень 3 класу  (ІІІ місце у ваговій категорії до 40 кг віком 8 – 9 років ).

Понад 110 спортсменів  із  Кіровограда , Знам′янки , Долинської, Новгородки, Олександрії і Олександрійського району були  присутніми  на чемпіонаті  ім. Максима Бендерова . Вік учасників від 8 років.

Адміністрація Олександрійської загальноосвітньої школи – інтернату І – ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради  виносить щиросердну подяку тренерам   Скоренцову  Валерію  Анатолійовичу та Ярошевському Андрію Володимировичу.

Тренуйтесь і перемагайте! Удачі всім!