«У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

20 лют. 2015
Лінійка - реквієм вшанування Героїв майдану

Небесній Сотні
Шана й молитви,
За чисті душі,
Що злетіли в небо.
Їм шлях високий
Боже, освяти.
І в мирі, Господи,
Прийми до себе.

20 лютого в Україні встановлено День Героїв Небесної Сотні. В цей день в  Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті  І–ІІІ ступенів  Кіровоградської обласної ради відбулася загальношкільна лінійка–реквієм , на тему : «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», присвячена Дню пам’яті  Героїв Небесної  Сотні , метою  якої стало увічнення пам’яті про подвиг Героїв Небесної Сотні,  які віддали життя під час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 року) , захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Вшанувати їх подвиг і самопожертву зібралися педагогічний та учнівський колективи школи . За допомогою інтерактивних технічних засобів присутні  мали можливість пригадати все те, з чого розпочались події, які сколихнули весь світ.

Завдяки заходу пам’яті   Героїв майдану  діти не лише зрозуміли, хто такі патріоти, а й своєю дитячою  душею відчули біль матерів, що втратили своїх  дітей, котрі в пам’яті нащадків житимуть вічно , бо:

До слова слово, наче вишиванку,

В народну пам'ять золоті стьожки,

і кожне  покоління на світанку

По них життя рівнятиме стежки.

Педагог – організатор  Чабан С.В.