Випускний вечір-2016

28 трав. 2016
В Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті пройшов випускний вечір. В урочистій обстановці, в святково прикрашеному залі п'ять цьогорічних випускників отримали атестати,а випускниця Дар'я Ковбасюк отримала ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ за високі досягненна в навчанні.

Щойно у Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті скінчився випускний вечір. В урочистій обстановці, в святково прикрашеному залі п'ять цьогорічних випускників отримали атестати,а випускниця Дар'я Ковбасюк отримала ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ за високі досягненна в навчанні.
Молодих, красивих і вже зовсім дорослих учорашніх одинадцятикласників аплодисментами зустріли гості свята.
Зі сльозами на очах випускники, вчителі та батьки говорили слова, які йшли від душі. Звучали слова вдячності усім працівникам школи від випускників , і напутні побажання від учителів, і благословіння на кращу долю від батьків.
Щасти вам, діти!