Тиждень безпеки життєдіяльності

11 лист. 2013
З метою навчання дітей та підлітків діям в різноманітних надзвичайних ситуаціях, надання першої медичної само - та взаємодопомоги, а також патріотичного виховання у закладі з 17 по 15 листопада 2013 року проходить Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй».

З метою навчання дітей та підлітків діям в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної само – та взаємодопомоги, а також патріотичного виховання у закладі з 11 по 15 листопада 2013 року в школі проходить Тиждень безпеки життєдіяльності на тему  «З вогнем не жартуй».

Протягом Тижня будуть проведені такі заходи:

·       Конкурс для учнів на найкращий малюнок з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

·       Конкурс аплікацій з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

·       Виступ дружини юних рятівників

·       Екскурсії до ДПРЧ - 9 сел. Пантаївки та ДПРЧ - 4 с. Перемога м. Олександрії

·       Показовий виступ пожежної дружини

Класними керівниками, вихователями 1 – 11 класів були проведені  виховні та класні години, тематичні години, бесіди, на відповідну тематику.

На загальношкільній лінійці були підбиті підсумки Тижня, відзначені грамотами найактивніші учні та кращі класні колективи