День останній.14.06.2015р.

15 черв. 2015
День останній. 14.06.2015р. Останній день табірної зміни

От і закінчилась табірна зміна...Все промайнуло так швидко! Було так цікаво й весело, що не хочеться й прощатись !

14.06.2015 у пришкільному таборі "Струмок" пройшов останній день табору - насичений і яскравий, сповнений приємних сюрпризів і несподіванок.

Від самого ранку розпочалася гра "Таємний друг". На ранковій лінійці було оголошено, що імена таємних друзів будуть відкриті аж увечері, перед закриттям табірної зміни, біля вогнища. А увесь день "поштарі" мають передавать дітям "знаки" уваги від "таємних друзів" (один від одного); то були різноманітні подарунки:від цукерок до саморобних листівок зі словами дружби й поваги.

Вдень, перед святом закриття табірної зміни, було проведено також гру "Солодке дерево",під час якої діти отримали масу задоволення і заряд енергії, шукаючи заховані призи - іграшки, яблука та цукерки.

Увечері, коли усі зібралися на місці табірної ватри, діти створили "коло дружби" - були розкриті імена "таємних друзів".

А наш хореографічний гурток показав спеціально заздалегідь підготовлений до закриття табору яскравий і гарний флешмоб, що символізував дружбу, мир і любов до своєї країни.

Після ватри дітей чекав ще один сюрприз - волонтери благодійної організації "Серце для сиріт"пригостили усіх морозивом та солодкими напоями.

Прощавай, табір! Канікули, УРА!!!!

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВИТИСЬ ТУТ :

Табір- 2015 г. 13.06-15.06